Blue

...return to index

6.25km 200m

Pos Name Club Age Class Time
1st Matthew Elkington SHUOC M21 52:30
2nd Richard Pay WRE M50 64:26
3rd Graham Pigott POTOC M35 65:08
4th Clive Richardson WRE M50 69:34
5th Alex Morgan HOC M50 70:20
6th Alexander Mitchell HOC M14 73:57
7th Barry Elkington OD M60 75:33
8th Geff Trewin HOC M65 77:39
9th Mike Smithard DEE M65 78:01
10th Mike Baggott HOC M65 79:02
11th Anne Straube OD W40 79:10
12th Lesley Ross OD W50 79:16
13th David Dunn OD M35 80:18
14th Tony Callow WRE M50 80:27
15th Paul Morris NOC M55 82:25
16th Alan Honey BOK M55 82:44
17th Andrew Clough WRE M55 82:53
18th Mike Carmont WRE M40 82:54
19th Allan Williams WCH M45 86:30
20th John Leeson HOC M55 87:09
21st Mark Garside WCH M55 92:03
22nd Andy Johnson HOC M50 96:30
23rd Francis Ramsay   M45 96:40
24th Ian Prowse NGOC M60 97:42
25th Adrian Griffiths   M45 97:43
26th Paul Goodhead DVO M55 98:02
27th Kate O'Sullivan MWOC W50 98:24
28th Andrew Payne DEE M65 100:50
29th Chris Penny AIRE M50 101:39
30th Steve Chiverton HOC M65 101:48
31st Keith Willdig OD M65 102:11
32nd Neil Adams WCH M55 103:11
33rd Paul Taunton NGOC M65 104:02
34th Ian Jones WCH M65 105:52
35th Richard Steel OD M50 106:53
36th Annemieke Silk SWOC W45 108:12
37th Ben Flippance OD M35 108:41
38th Liam Chapple OD M45 110:16
39th Gerry Spalton OD M70 110:24
40th Neil Bramwell HOC M35 112:05
41st Kerstin Mitchell HOC W50 112:44
42nd Rob Smart OD M45 112:54
43rd Tracey Brookes LEI W50 114:04
44th Iain Phillips LEI M45 118:31
45th Kevin Ross OD M50 118:59
46th Liz Heaton LEI W35 120:16
47th Jill Emmerson OD W50 121:28
48th Paul Wolstenholme SWOC M55 126:52
49th Paul Watterson HOC M65 134:54
50th Beth Emberton & Alex Deltenure EPOC   140:28
51st Nick Taylor HOC M65 156:49
52nd Holly Hughes WCH W18 175:34
rtd Dave Ellis COBOC M55  
rtd Dale Lewis   M21  
rtd Cath Williams WCH W40  
rtd Kevin Oakes   M21  
m8-19 Daniel Roth OD M45 50:21
m7 Paul Basher HOC M60 84:12
m22 Brian Hughes HOC M65 100:47
m19-21 William Jones MWOC M16 155:08